Vážený zákazník,

ďakujeme za Vašu návštevu.
Aktuálne presúvame naše logistické centrum aj webové stránky, a preto nie je možné prijímať objednávky prostredníctvom e-shopu.

V prípade záujmu o naše produkty Vás radi privítame na našich obchodných centrách.

Ospravedlňujeme sa za prípadné komplikácie a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu!

S pozdravom, tím SLS-TECHNACO

Zavrieť okno
Úvodní stránkaDescours & Cabaud
Hledat produkt
Podrobné vyhledávání...
Kategorie Výrobci

Srdečně Vás vítá společnost TECHNACO CZ, s.r.o.

Společnost TECHNACO CZ, s.r.o. je výhradním distributorem širokého sortimentu profesionálního nářadí významných světových značek TECO a JONNESWAY.
Vysoká profesionalita a specializace lidí v naší společnosti umožňuje spolu s výkonným PC systémem plnit individuální zákaznické požadavky.

Distribuci nářadí koncovým zákazníkům zabezpečujeme prostřednictvím profesionálních a proškolených prodejních center v místě Vašeho podnikání.

Nářadí TECO a JONNESWAY oslovuje široký okruh zákazníků, zahrnuje produkty určené pro řemesla spojené s automobily, tak i řemesla zpracovávající dřevo a kovy přes stavební firmy až po průmyslové podniky.

Světová značka JONNESWAY, která má zastoupení v 85 zemích, reprezentuje nejširší sortiment nářadí a přípravků pro autoservisní činnost v oblasti:
- ručního nářadí
- pneumatického nářadí
- speciálního nářadí pro autoservisy

Výhody práce s RUČNÍM NÁŘADÍM JONNESWAY
Nářadí je určené pro profesionální nasazení do výroby, servisů a řemeslných dílen. Ve značce JONNESWAY je zhmotněná kvalita materiálů a moderní technologie zpracování.
Nářadí je vyráběné ve třech kategoriích:
Cr-V materiál - použití pro běžné servisní práce
Cr-Mo materiál - použití pro extrémní zátěž v nepřetržitých výrobních provozech
Cr-Mo industrial – použitý materiál je masivně dimenzovaný a je vhodný pro extrémní zátěž a namáhání

Výhody práce s PNEUMATICKÝM NÁŘADÍM JONNESWAY
Značka reprezentuje vysoce kvalitní pneumatické nářadí. Kvalita je daná nejen dlouhou trvanlivostí, ale i užitkovými vlastnostmi jako jsou:
- antivibrační efekt
- ergonomický dizajn
- provozní bezpečnost

Výhody práce s AUTOSERVISNÍM NÁŘADÍM JONNESWAY
Variabilita přípravků umožňuje široké použití při servisních úkonech veškerých běžně dostupných automobilových značek. Přípravky značky JONNESWAY používají kromě jiných i výrobní linky závodu automobilky MAZDA.Provozovatelem elektronického obchodu je TECHNACO CZ s.r.o., www.technaco.cz, podpora: administrator@slstechnaco.sk
Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz